Terug naar boven

Voor u ter plaatse

Via onze zoekfunctie voor vestigingen kunt u meteen naar een vestiging in uw buurt zoeken.


Brillux Italia SRL
Waltraud-Gebert-Deeg-Straße 12
39100 Bozen/Bolzano (BZ)

Tel. +39 0471 18324-00
Fax +39 0471 18324-15
bozen@brillux.it

Brillux Italia SRL
Johann-Georg-Mahl-Straße 15
39031 Bruneck/Brunico (BZ)

Tel. +39 0474 8318-40
Fax +39 0474 8318-50
bruneck@brillux.it

Brillux Italia SRL
Viale Matteotti 6/h
24050 Grassobbio (BG)

Tel. +39 035 00863-70
Fax +39 035 00863-85
grassobbio@brillux.it

Brillux Italia SRL
Sinichbachstraße 62
39012 Meran/Sinich (BZ)

Tel. +39 0473 7111-40
Fax +39 0473 7111-55
meran-sinich@brillux.it

Brillux Italia SRL
Via Portogallo 11 interno 32
35127 Padova (PD)

Tel. +39 049 63654-70
Fax +39 049 63654-85
padova@brillux.it

Brillux Italia SRL
Via Molina 18
37060 Sona (VR)

Tel. +39 045 98172-20
Fax +39 045 98172-30
sona@brillux.it