
www.brillux.nl
Recht van herroeping
Hierbij informeren wij u over uw recht om onlinebestellingen te herroepen. Deze informatie is bedoeld voor eindverbruikers die artikelen (bijv. onze kleurstalen) bestellen via onze internetsite.
1. Recht van herroeping (geldt niet voor zakelijke klanten)
U kunt uw verklaring dat u een overeenkomst aangaat, zonder opgaaf van redenen binnen één maand herroepen door ons dit in tekstvorm (bijv. per brief, fax of e-mail)te kennen te geven of – wanneer uw bestelling u vóór afloop van deze termijn ter beschikking wordt gesteld – door de bestelling te retourneren. De herroepingstermijn gaat in, zodra u deze informatie in tekstvorm hebt ontvangen. Voor inachtneming van de herroepingstermijn is het voldoende dat de herroepingsverklaring op tijd wordt verstuurd resp. de ontvangen bestelling op tijd wordt geretourneerd.
De herroepingsverklaring dient te worden gericht aan:
Brillux GmbH & Co. KG
Weseler Straße 401
D-48163 Münster
Deutschland
Tel. +49 (0)251 7188-0
Fax +49 (0)251 7188-439
E-mail info@brillux.de
Internet: www.brillux.de
2. Gevolgen van herroeping
In geval van een rechtsgeldige herroeping dient het beiderzijds geleverde te worden teruggegeven en eventueel behaald profijt (bijv. rente) te worden afgestaan. Indien u ons het geleverde niet, niet volledig of alleen in verslechterde staat kunt teruggeven, dient u ons de hierdoor eventueel geleden schade te vergoeden. Voor ontvangen bestellingen geldt dit niet, indien de verslechtering uitsluitend is toe te schrijven aan het controleren van het geleverde – zoals u dit bijvoorbeeld bij aankoop in een winkel had kunnen doen. Overigens kunt u de verplichting tot schadevergoeding in verband met verslechtering van een ontvangen bestelling door ingebruikneming volgens voorschrift voorkomen door het geleverde niet als uw eigendom in gebruik te nemen en alles na te laten wat de waarde daarvan kan verminderen.
Bij goederen die als pakket kunnen worden verzonden, dragen wij het risico van retournering. De retourneringskosten komen alleen voor uw rekening, indien de geleverde goederen overeenkomen met de bestelde en de prijs van de te retourneren goederen niet meer bedraagt dan 40 euro of indien u bij goederen met een hogere prijs op het tijdstip van herroeping de tegenprestatie of een contractueel overeengekomen deelbetaling nog niet heeft voldaan. In alle andere gevallen zijn aan de retournering voor u geen kosten verbonden.
Goederen die niet als pakket kunnen worden verzonden, worden bij u afgehaald. Aan de verplichting tot terugbetaling moet binnen 30 dagen worden voldaan. Deze termijn gaat voor u in op het moment waarop u uw herroepingsverklaring of de goederen verstuurt, en voor ons op het moment waarop wij deze ontvangen.